Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NAGYON FONTOS! Kötelező...

NAGYON FONTOS! Kötelező testnevelés kérdés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ugye mindenki hallott már a kötelező testnevelésről? Na én most leszek tizedik évfolyamos, kilencedikben is végig kellett járnom a délutáni tesikre, amik a hátam közepére se hiányoztak. Idén elkezdek úszni egy barátommal, ám lehet, hogy igazolást csak szeptember 3. után kapunk. Ebben az esetben már nem is tudjuk leigazolni, hogy ne kelljen járnunk még pluszban arra is? Fontos lenne, válaszaitokat előre is köszönöm!!

2013. aug. 22. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem osztálytársaim, tavaly (kilencedikben) is csak a suliban, első héten kapták meg az igazolásos papírjukat, ami 2-3 hét után készült el. Így az első 2-3 héten kellett járniuk mind az 5 tesire, utána csak 3-ra.
2013. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Év közben is be lehet vinni, ha jól tudom. Gondolj bele, ha a 9.-esek megjönnek először az iskolába, ők is csak később tudják leadni, ha van ilyen papírjuk. :) Meg aztán harmadika, az még nem nagyon évközbeni nap. :D
2013. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fuu, köszönöm a válaszotokat, ezzel most nagyon megnyugtattatok, igazán nem szeretnék még egy évet végigszenvedni ott, inkább úszok, azt még szeretem is :)
2013. aug. 22. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!