Fél osztály. Mi az?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de nem tudom, hogy mit jelent a fél osztály. Gimnáziumokat nézek és csomó szakhoz odairják, hogy fél osztály. Segítsetek! :)
2013. aug. 23. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

gondolom csak tizenvalahány embert vesznek fel arra a szakra mert az osztály másik fele másmilyen szakos

tehát pl 36 fő az osztály, ebből 18 franciás, 18 németes

2013. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh. Ès akkor az osztály együtt van, csak nyelvet mást tanulnak?
2013. aug. 23. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy osztály létszámának a fele.

Pl. Vannak huszonhatan és tizenhárman spanyolra járnak, a másik tizenhárom pedig angolra.

2013. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez már a konkrét osztálytól függ

nyilván azokon az órákon lehetnek együtt amik nem speciálisak

tehát pl a töri szakosok törin biztos nincsenek egybe a nem törisekkel, de matekon lehet h igen (kivéve, ha az osztály másik fele meg éppen matekos)

2013. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy ofő alá tartoznak, de mikor az egyik "fél" osztály (csoport) spanyol órán van, a másik csoportnak angolja van. Fakultáción sincs mindig együtt az egész osztály, mert van aki fizikára jár, van aki matekra stb.

2013. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. aug. 24. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!