Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a legjobb...

Rekusskaa kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb gimnázium Debrecenben? Melyikről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Fazekas:Nagyon jó a közösség a tanárok is csak nehéz az elmúlt években bekerülni nagyon jó írásbeli kell hozzá.


Tág:Most volt igazgató váltás ez sokak szerint jó hatással lesz ugyanis eddig csúszott lefele az a gimi,viszont sok mindenki sznob sulinak tartja és sok a protekciós (hol nincs?)


Kossuth: nem tudok sok mindent sznob suli,több ismerősöm is eljött onnan a tanárok miatt.


Csokonai:most kezdek 9.be itt.Le van csúszva mert nem tanulnak de új épületű.Jó a társaság.Viszonylag sok szak van.Egy két tanárra panaszkodnak de majd meglátjuk :)


Ady: a magyar és a nyelven erős.


De amúgy a szaktól függ,meg majd az írásbelidtől.

Én beadtam a Fazekasba a jelenkeztem biosz.kémiára és 50/47 a jegyeim 100/67 írásbeli(tavaly jónak számított) 25/25 szóbeli és így is 83.voltam a sorrendben :/

2013. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én majd nyelvet szeretnék tanulni lehetőleg angolt.

és köszi:)

2013. aug. 26. 14:25
 3/7 anonim válasza:
a REFI-ben a legjobb a közösség, a tanárok alakulhatnának, de nem rossz suli
2013. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Refi! Biztos tudással hagyhatod el majd a sulit !!
2013. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Fazekasban nagyon jó a közösség. Mindenfelől csak ezt hallom...De akkor miért nem tapasztalom? Szóval eléggé osztályfüggő az egész. De attól még ezt mondják a legjobb giminek.
2013. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semelyik iskolát nem akarom lehúzni,mivel egy bizonyos suliba járok. Így nem látok rá a máshol folyó dolgokra,a pletykákra meg nem lehet építeni.


Én a TÁG-ba járok. Aki nem hisz az alaptalan pletykáknak,tudja,hogy jó híre van,a statisztika szerint is TÁG,Fazekas és Kossuth a legjobb 3.


A tanárok rendesek,a hangulat jó. Nyilván itt is vannak ide nem illő emberek-de mindenütt így van.

Most,hogy angolul is ki van írva minden és nemzetközi érettségis osztályt indítottak,kibővültek a lehetőségek. Csak ajánlani tudom...

2013. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 1. válaszoló!!!!


A suli nem csúszott lefelé,hanem Szilágyi Szabolcs (jelenlegi!!!) angoltanár irányítása alatt felfelé tartott! Sőt,a csúcsra is került.

Akkora baromságot írtál! Ráadásul szerinted szalagavatón 10 perces tapsözön köszöntötte volna,ha úgy lenne,ahogy te írtad? Hát nem. Senkit,ismétlem senkit nem ünnepeltünk így 21-én,szombaton.

2013. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!