Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik egy kilencedik...

Hogyan zajlik egy kilencedik évfolyamos matek szóbeli pótvizsga? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Ma voltam írásbelin és holnap dől el hogy kell-e szóbeliznem. Nem érzem hogy úgy sikerült az írásbelim hogy egyből átmegyek szerintem szóbeliznem kell majd pedig rengeteget tanultam a pótvizsgára. Napi 4 órát és a pótvizsga előtti nap 8 órát ültem a korrepetáló tanáromnál szóval tényleg nem kevés és nagyon igyekeztem. De benne volt pont az a 3 tétel amit nem vettünk korrepetáláson.:( Úgyhogy szerintem szóbeliznem kell. Ez hogyan zajlik hányan ülünk bent és táblánál oldogatunk meg feladatokat? stb.
2013. aug. 26. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia én is így állok :D

A szóbelin előveszik a te kis dolgozatod és abból fognak kérdezni rákérdeznek ami nem ment hátha csak lámpaláz miatt rontottad el :) Nem lesz gáz, ha látják, hogy tanultál nem fognak megbuktatni.

2013. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Na, legalább elmentél rá.

Más még annyi fáradságot sem vesz, hogy elmenjen

erre a lehetőségre.

Ha sokat tanultál, az jó, mert annál nagyobb esélye van, hogy csak átengednek valahogy. Majd írd meg (holnap), hogy milyen lett. Lehet nemis kell szóbelizned.

Addig meg még azt a három hiányzó tételt is vedd át

a tanároddal. Meg az kis biztosnágot ad.

2013. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Azokat a feladatokat, amik nem mentek (most írásbelin), át kéne venned a tanároddal, hogy szóbelin menjen.

(Csak gondolom már nem emlékszel a feladatokra)

2013. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de emlékszem! a magasságszámítás, a venn diagramm, és az intervallumok nem mentek. Ezen kívül most gyakorlom a törteket meg az egyenleteket mert eszembe jutott hogy azokhoz sem írtam semmit mert nem értem őket. 2 órán keresztül egyenleteztünk de nem értettem meg:( a Venn diagrammot és az intervallumot már értem:) A magasságszámítást nem:(
2013. aug. 26. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Te legalább készülsz is.

Nagyon jó, ha még emlékszel a kérdésekre.

Mert legalább úgy fel tudsz normálisan készülni.

Meg ha tanárral készülsz, úgy gondolom meg is érted az anyagot, ami nem utolsó szempont.

2013. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Akkor még nézd azért át a törteket is, meg az egyenleteket is.-

A törtek nem különösebben nehezek (csak vigyázni kell

az előjelekkel meg a zárójelekkel, ha vannak).

2013. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hogyan kell ilyen magasság izét kiszámolni?
2013. aug. 26. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég sovány minek a magasságát?, geometrián belül merre?
2013. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!