Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon idén hányadikán...

Magyarországon idén hányadikán lesz iskolakezdés?

Figyelt kérdés
Van valaki aki az Atalanta oktatási központba jár? Bejelentkeztem oda de nagyon félek, mert még semmi válasz nem érkezett felőlük, hívni is próbáltam már őket de nem veszik fel, pedig jövőhéten már szeptember van. Valaki magyarázza el ezt a rendszert mert nem értem, hogy mi történik.

2013. aug. 27. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

szept. 2

nappalin 10- től

estin 16,30 és 17,30

Én nappalira mehyek. Te melyik szakon?:)

2013. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is nappalira szeretnék járni. Idegenvezető. Remélem...de téged már hívtak? amikor elküldtem a jelentkezésem, visszakaptam egy választ, hogy majd hívnak, de még mindig semmi.
2013. aug. 27. 15:08
 3/9 A kérdező kommentje:
És köszi az információt :)
2013. aug. 27. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az évnyitó dátuma amit írtam. Nyugi, majd hívnak telefonon egy időpont egyeztetésért. :-) Akkor elmondják mikor kell menned. 29-ig tart a beiratkozás. :-) Hajrá!

Engem mar felvettek pénzügyi termékértékesítő szakra. Ha beiratkozol, és befizeted a regisztrácios díjat, akk tuti a felvétel. :-)

2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mennyi a regisztrációs díj? Jó neked, hogy felvettek, én még az emailekre sem kapok választ. :(
2013. aug. 27. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3700,- volt. Nem tudom hogy szakonként változik-e, de csak nem. E-mailt írtál nekik?
2013. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj' most olvastam vissza, h arra se reagálnak. sztem menj be személyesen. nem fognak elküldeni. mondd el hogy próbáltad őket elérni. sztem ez a személyes bemenetel a legjobb megoldás.
2013. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, akkor csütörtökön felmegyek Pestre. Remélem akkor még nem lesz túl késő. :) Köszi a válaszokat, sokat segítettél :)
2013. aug. 27. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, sikerült? :)
2013. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!