Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetne kibújni 4...

Dantehnor kérdése:

Hogyan lehetne kibújni 4 óráig tartó iskola alól?

Figyelt kérdés

Meghozták ezt az új retkes törvényt és én pont most délben hazamehettem volna iskolából de ők megakadályozzák ezt.

Esetleg nem lehetne jelezni az EU-nak hogy korlátozzák a szabadsági jogokat vagy beperelni?



2013. aug. 28. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen utánanéztél volna a témának, tudhatnád, hogy van rá megoldás. Ha a szülő ír egy kérvényt az igazgatónak, értelmes indokkal, akkor az igazgató elengedheti a gyereket (persze megteheti, hogy nemet mond). Tehát pl. anyukád ír egy levelet, hogy otthon van a nagymama, aki tud rád vigyázni délutánonként, vagy nagyon elkötelezett vagy a délutáni edzésed/tanfolyamod miatt, hogy nem akarjátok lemondani.
2013. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nincs is iskola, csak jövő héten kezdődik :p
2013. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés!!! Szeptember 2-től van iskola!!!
2013. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Néhány iskolában már ezen a héten elkezdődött a tanítás.

Van egy barátom, aki már 3. napja vonatozik be az iskolába.

2013. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mássz ki a pinceablakon!
2013. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg a szüleidnek, hogy legközelebb jobban szavazzanak!
2013. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem is nagy baromság, nekünk most első nap kell mindenkinek ott maradni mert hogy már nem fogadják el a szülő által írt kérvényt csak ha ad az igazgató és azt tölti ki! hülyeség az egész, egyáltalán nem tanulnak napköziben azok állnak bukásra akik oda járnak. másfelől meg otthon tök nyugodt,normális környezetben tud tanulni a gyerek. Engem is rohadtul idegesít de én lovagolok és nem mindig ugyanazon a napon amúgy heti 3x így az írta apám hogy mindennap edzésem és kész,tavaly elfogadták hát remélem idén is így lesz mert akkor kiverem a hisztit az egyszer biztos. nekem aztán ne mondja meg senki hogy 16 óráig ott rohadjak! gondolom vagyunk így egy páran
2014. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!