Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jerikó Gimnáziumba a felvéte...

DarkPurple kérdése:

A Jerikó Gimnáziumba a felvételi miből áll? ( A lovas tagozatra gondolok)

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki volt már náluk felvételin, mit tapasztalt? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 28. 17:47
 1/1 anonim válasza:

Én tavaly voltam kilencedik osztályos ott. Futószáron lovaglás, lépésben, ügetésben, félvéren, és szóbeli. Ott általános dolgokat kérdeznek:nyereg, kantár részei, ló testtájai (van hogy meg kell mutatni a lovon is), takarmányozás stb.

Viszont én nem mennék oda, akármilyen csábító is ez a sport, a suli valóságos csődtömeg. Azóta már én átmentem a váci mező lovász/lótartó, lótenyésztő szakára. De az ambícióim törtlenek, ezért a gyakorlatom továbbra is alagon van. :)

Akit érdekel, hogy miért, írjon privát üzit!

2014. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!