Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebéd a suliban? Egyáltalán...

Ebéd a suliban? Egyáltalán lesz 4-ig suli?

Figyelt kérdés

Ugye,mindenhol azt lehet olvasni,hogy délután 4-ig bent kell maradni a suliban,de nekünk még nem szóltak semmit a tanárok,és anya is mondta,hogy lehet,hogy itt még nem lesz bevezetve,vagy ha igen,csak az alsósoknak (nem tudom,honnan vette ezt).Illetve ha mégis nálunk is lesz,mit fogok én ebédelni? Eléggé 'finnyás' vagyok,nem sok mindent eszek meg (most nem kell kioktatni,hogy tanuljak meg enni,hiába,ha nem ízlik minden.)Ráadásul még büfénk sincsen,hogy vegyek valamit. Hazaengednek ebédelni? Hány perces lenne az ebédszünet?


Illetve lenne még egy kérdésem,mert azt olvastam,hogy már nem csak az alsósoknak lesz mindennapos tesi,hanem az ötödikeseknek,hatodikosoknak is,de azt nem írták hogy 7.-be lesz-e.



2013. aug. 29. 10:44
 1/7 anonim válasza:
Szia én is mindenhol azt hallom hogy lesz, de nem csak az alsóba. De ez elég nagy hülyeség. Példálul vegyünk egy kis elsőst aki nem tud olvasni, ő mit csinál? És ha valakinek csend és nyugalom kell a tanuláshoz? (nekem is) az abba a nagy harsogásba mit csinál? És ha olyan a házi hogy mekkora voltál mikor megszülettél, nem hinném hogy ebbe a tanár segíteni tudna. Nálunk sincs büfé, én sem ezek meg mindent amit elém raknak. Max. vinnék szendvicset magammal, de azt meg nem bínám ki hogy ha csak hétvégén ehetnék normális ebédet. Haza meg szerintem nem engednének, mert nálunk más faluból is járnak ide iskolába mert ott nincs. Ők buszoznak, a busz meg nem jön mindig. A minden napos tesi is hülyeség, de remélem a 7.-be nem lesz mert én most épp 7.-es leszek.
2013. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is remélem,hogy nem lesz,én is hetedikes leszek :D És hozzánk is járnak be máshonnan :D Na igen,nekem is csend kell a tanuláshoz,szinte mindenkinek az kell.Meg ugye,vannak,akik szoktak kisebb szüneteket tartani a házi írása közben (én is szoktam),akkor majd kimehetnek az udvarra levegőzni,meg elkezdenek tornázni az osztályteremben? Nem hiszem.
2013. aug. 29. 17:47
 3/7 A kérdező kommentje:
+ én zongorázok is,oké,hogy lehet kérni felmentést,ha más szakkörökre jársz,de mi van a gyakorlással? Nem tudok a suliban gyakorolni,este meg már fáradt vagyok hozzá.
2013. aug. 29. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem engednek haza,a mocs@dékok,ebédszünet se lesz,szóval marad a menzás kaja(én is utálom)meg a szendvics....Ez úgy kib×sz×s ahogy van...Tesid nem lesz nyugi..Csak 1,2,5,6,9,10.Pont 8.os leszek,jól megsz××tam...Még utolsó évre jól megszivatnak ezzel a "maradj bent 4-ig" törvénnyel...Szerintem nálunk a fél évfolyam el fog lógni,tanítás után,2-kor...Amúgy érdekelne mivel akarnak bent tartani...:P
2013. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Legelső vagyok. Meg én mikor hazaérek nem szoktam ebéd után egyszerre nekiálni tanulni mert ahoz túl fáradt vagyok, hogy egész délelőtt az iskolába dekkoltam és áljak neki egyszerre. Én azt szoktam csinálni, hogy ebéd után számítógépezek vagy tv-zek, kimegyek az udvarra és csak utánna tanulok, meg én is szoktam szünetet tartani. És valahol olvastam, hogy minden iskolának kivétel nélkül be kell ezt vezetnie.
2013. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül is,a tankönyvosztáskor kiderült,hogy lehet kérni felmentést,anya pedig megírta,így normál időben fogok hazamenni,csak a szakkörökre megyek be.Bár így meg felesleges volt bevezetni ezt,mert aki nem akar,az úgysem marad bent,én is egyedül leszek itthon,nem vigyáz rám senki...
2013. aug. 30. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:

haza lehet menni??

mi nem kaptunk ilyen lapot de ha mégis van akkor örömömben repülni is tudnék:DDD

2013. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!