Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy suliban...

Miért van az, hogy suliban ebéd után néhány ételtől nagyan rosszul vagyok (hasgörcs, hasmenés, hidegrázás, láz)?

Figyelt kérdés
a többi diáknak semmi baja nincs ilyenkor, csak nekem.lehet, hogy valamilyen fűszerre vagyok allergiás?milyen orvoshoz menjek ilyenkor kivizsgálásra?
2008. febr. 7. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy érzékeny vagy valamire. Menj el kimondottan allergiavizsgálatra, a neten nézd meg, hol találsz ilyet a lakhelyedhez közel.
2008. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

Ne alergia orvoshoz menj, körzetihez, vagy az iskola orvost keresd fel.

Nem biztos hogy alergia.

2008. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg biztos, hogy az. Nem lehet más, ételmérgezés sem lehet, mert csak ő van rosszul. Menjen el allergiaorvoshoz, és majd ott minden kiderül!
2008. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
68%
Figyeld meg milyen ételt fogyasztottál. Tejcukorérzékenységnél nagyon erős rosszullét, hasmenés tapasztalható. De sok allergiánál, intoleranciánál van hasonló rossz tünet. Mindenképpen ki kell szűrni a tüneteket kiváltó ételt, mert tönkremennek a bélbolyhok, immunrendszer romlik. Emésztési (hasnyál, epe) probléma is lehet. Allergológiai és gasztro-enterológiai vizsgálat is ajánlott, hogy kiderüljön az oka.
2008. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!