Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi beiratkozásnál ha...

Egyetemi beiratkozásnál ha nem fogadják el az igazolványképemet, mi történik?

Figyelt kérdés
Mennyire veszik szigorúan? Pótolni lehet, vagy nem engednek beiratkozni? Köszi, aki ír:)

2013. aug. 29. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Már miért ne fogadnák el az igazolványképedet?

Egyébként meg lehet pótolni.

2013. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha a kép nem így néz ki:

[link]


hanem valamelyest hasonlít rád, elfogadják, még ha te nyomtattad is ki.

2013. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Eléggé abszurd képnek kell lennie, hogy ne fogadják el. Mint írták, még ha te nyomtattad akkor is elfogadják, ha csak nem viszel oda egy 10x10 centis képet igazolványképnek, akkor nem hiszem, hogy lenne bármi akadálya is.

Egyébként ha mégsem fogadnák el, akkor később is pótolhatod.

2013. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért ne fogadnák el? nem is értem. de ha annyira cinkes, akkor beugrassz bármelyik útba eső photo hall-ba és 5 perc alatt csinálnak rólad egyet. azt hiszem 800 forint 4 darab (legalábbis utoljára én annyit fizettem érte, bocs ha már emelkedett az ár).
2013. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért milyened van?
2013. aug. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még a színest is megengedik
2013. aug. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz:) Tablóképes igazolványképeim vannak, a mérete megfelelő, kicsit féloldalasan ülök rajta, de az arcom teljesen látszik. Akkor végülis elvihetem ezeket és ha mégsem lenne jó, pótolom később, de attól még beiratkozhatok aznap?
2013. aug. 30. 08:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi gond, elfogadják. Ha ennyire aggódsz ezen akkor viszont szerintem ugorj be egy fényképészhez útközben és csináltass egy újat, de szerintem teljesen felesleges. Egyébként kép nélkül is be lehet iratkozni, kizárólag akkor nem lehet, ha nincs nálad valamelyik bizonyítvány, oklevél, nyelvvizsga, ami alapján a pontjaidat kiszámolták, viszont úgy tudom ilyen esetben is később még lehet pótolni.
2013. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megnyugodtam, viszem ezeket a képeket meg mindent, ami még kell:) Köszönöm a válaszokat!:)
2013. aug. 30. 16:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ma voltam beiratkozni és senki nem nézte, hogy milyen képet rakasztok a mappára, viszont akinek nem volt képe azt jól lecseszték (egy ilyen volt).
2013. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!