Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudom meg, hogy pótfelv...

Honnan tudom meg, hogy pótfelvételin felvettek? És kapok valami tájékoztatást beiratkozásról vagy valami?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a ponthatár felett vagy akkor felvettek és e-felvin is zölddel jelzi, és kiírja hogy elérted a szakhoz szükséges ponthatárt. A beiratkozással kapcsolatos dolgok már más tészta (nem ilyen egyszerű a helyzet), próbálj információkat keresni az egyetem/kar honlapján.
2013. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor, ha meg van a pontom akkor 100% hogy felvettek? Mert ilyen sms-t kaptam, hogy elértem a ponthatárt, de ez most azt jelenti , hogy bent vagyok?

Azt tudom ,hogy interneten meg tudom nézni a beiratkozást, csak az érdekelne,hogy én nem kapok semmiféle tájékoztatót ?

A többiek gondolom kaptak akik normálisan felvételiztek, nem?

Csak mert ez olyan bizonytalan így, hogy semmit nem szólnak..

2013. aug. 30. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%, hogy felvettek. Tájékoztatót valamilyen módon valószínűleg kapni fogsz, mivel valahonnan meg kell tudnod a Neptun (vagy ETR) kódodat.
2013. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) már csak az aggaszt, hogy elvileg 4-én van beiratkozás és remélem legkésőbb hétfőn kapok valami infót :S
2013. aug. 30. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél? Csak mert nekem is negyedikén van és még semmit nem kaptam.
2013. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
BGF. de már nem is fogok kapni szerintem...
2013. szept. 2. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én végül telefonáltam és azt mondják, hogy minden suli ma küldte el a pótfelvételiseknek a levelet.
2013. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!