Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből könnyebb letenni a...

Miből könnyebb letenni a középszintű érettségit? Kémia, biosz vagy fizika?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyiből vagy jobb.

Én a saját tudásom alapján a bioszt mondanám, de a kémiához sokkal kevesebbet kell tanulnod.

A fizika viszont annyira nem könnyű.

2009. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aham. Hát én is a bioszon gondolkozok, amit lényegében szerettem is addig, amíg nem németül tanultuk... Ha most nekiállnék rá rendesen foglalkozni vele, akkor feltudnék készülni a májusi érettségire? Hol találom meg a követelményeket bioszból? :S
2009. nov. 1. 13:05
 3/10 A kérdező kommentje:
Megvannak a követelmények :)
2009. nov. 1. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem simán fel lehet rá készülni. a középszintű biosz érettségin kb csak az alapműveltséghez tartozó dolgokat kérnek, meg még pár infót amit tanultál 4 év alatt. tényleg nem nagy cucc. Én semmit se tanultam rá és négyes lett. Képzeld ha tanulok is rá.
2009. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor inkább az, mint a fizika... :S Most néztem meg, a bioszt is elfogadják azon a szakon, ahova én jelentkezek. :D Nemcsak a fizikát - akkora kő esett le a szívemről.
2009. nov. 1. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Hova mennél? :)
2009. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én fizikából érettségiztem, szerintem nem nagy cucc, a számolásoknál volt egy , amit nem tudtam, de amúgy nem nehéz, kb. két hetet tanultam rá.
2009. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Környezetmérnöki :)
2009. nov. 1. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a biosz a könyebb:) Mondjuk én emelteztem, és nekem az sem volt nehéz:D Fizika közepem rosszabb lett, mint az emelt biosz. De okm honlapjáról töltsd le a régieket, oldd meg és nézd meg melyik sikerül jobban:)
2009. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oks :) köszi a tippet. Megpróbálom. :D Remélem, nekem is jól fog sikerülni.
2009. nov. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!