Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek fel vesznek majd...

Szerintetek fel vesznek majd a Mechwart-ba?

Figyelt kérdés
Na szóval. Most lettem 8.-os. A 7.-ik év végét nagyon elcsesztem. 3-as lettem összesítve. Ha most 8.-ban lennék 4-es átlag fél évkor akkor szerintetek felvennének? Ha a felvételin minden feladatra 10 pontot lehet szerezni. Összesen 50-et. Ha megszerzek vagy 40-45 pontot + az általános iskolában megszerzett jegyekkel szerintetek felvennének? Jó tudom nem vagytok látnokok de ezek szerint amiket leírtam mondjatok már valami véleményt.

2013. aug. 31. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ejha....

*felvesznek

*Mechwartba

*7. (=hetedik)

*félév


Hiába lettél 3-as hetedikben,ha nem tudjuk,hogy miből hanyas. Mivel nem az összes tantárgy jegyét nézik!! Ha a fő tantárgyak jegyei jók,akkor minden szuper!


A mi sulinkban volt pályaválasztási tanácsadó (egyik tanár),szóval lehetetlen,hogy nálatok nincs!Érdeklődj az iskoládban,majd ő segít felmérni a képességeidet és tanácsot is ad!!

2013. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a főtantárgyakat nagyon elcsesztem. Főleg Matek, Töri. Az angol az 3-as lett de 4-es is lehetett volna ha év végekor lefelelek 4-esre. Aztán fizika az is 3-as lett pedig abból 5-ös voltam. Na de a töriből is lehetnék jobb csak hát nagyon nem szeretem azt a tanárt aki tanítja. De most a következő évben mindent megteszek, hogy legyen töriből 1 4-sem. Matekból meg megpróbálom, hogy legyen abból is egy 4-sem, de sajna nem vagyok abból valami nagyon jó.
2013. aug. 31. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg jól megírni a felvételit.

És próbálj meg a főtantárgyakból még javítani

2013. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy megpróbálok majd javítani. De amúgy maximálisan kell teljesíteni, hogy felvegyenek? Vagy el kell érni 1 bizonyos pontot és akkor fel vagyok véve?
2013. aug. 31. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Minden tanuló aki ide jelentkezik, arról csinálnak egy listát tanulmányi eredmények és a felvételi alapján, és azok kerülnek be, akik a legjobb tanulók ÉS az X számú legjobb felvételit írták (szerintem kb 4*35, mert 4 évfolyam van, és átlagban 35 ember van egy osztályban)



Viszont ha nem vagy szorgalmas tanuló, akkor jobb ha nem próbálod meg a bejutást. Én nem voltam anno az, azt hittem itt majd képes leszek rá, de iszonyú nehéz itt megmaradni.

2014. jan. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Már nem is ide szeretnék menni.
2014. jan. 23. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
hány pont lett a felvételid?(nekem 71)
2014. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!