Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnazisták, milyen egy...

M@x kérdése:

Gimnazisták, milyen egy gimnáziumba járni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mennyire nehéz, milyen szokásokat kell bevetni a "túléléshez", mi az ami jellemző?

Mindenkinek válaszát előre is köszönöm!:)

Üdv.: Egy gólya._.



2013. aug. 31. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lesz könnyű. Egy kicsit már önállósodnod kell, nem szólhatsz mindenért a szüleidnek, az ofődnek, sokszor kell majd észben tartanod dolgokat (főleg az utolsó évben). Ettől függetlenül, ha komolyan veszi az ember és persze az osztályközösség is olyan, akkor jó emlékként marad meg. Nekem is pozitív élményeim vannak a gimiből.
2013. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem nagyon.
2013. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első év nem biztos, hogy olyan jó.

De aztán belerázódik az ember.

2013. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. szept. 1. 06:36
 5/6 anonim válasza:
100%

Én most megyek 10-be szóval még friss élmény a "gólyaság". Az első év nekem gyorsan elment. Az eleje volt kicsit nehéz de bele lehet rázódni. Ki kell ismerni a tanárokat. Személyes tapasztalat alapján megéri ha jóban vagy 1-2 diákkal a párhuzamos osztályokból így ha ugyanaz a tanár tanít akkor esetleg elkérheted a dolgozatok kérdéseit vagy hogy kb. miket kell átnézni. Vagy nálunk voltak olyanok akik barátai már 1-2 éve oda jártak így el tudták mondani hogy mik a tanár szokásai. (Pl. akinek egyes lett a dolgozata az jó eséllyel felel a következő órán stb.)


Bocsi hogy hosszú lett, remélem tudtam segíteni! :)

2013. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudtál segíteni Te is, köszönöm a válaszod:)
2013. szept. 2. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!