Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemhez mindenképpen kell...

Egyetemhez mindenképpen kell laptop? TTK biológiára fogok járni, de mindenkit kérdezek, aki egyetemre jár

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy apukám nem akar nekem venni laptopot,és nem tudom,hogy szörnyen szükséges e a laptop egyetemre?Mert eddig 2000% a valószinűsége,hogy nem kapok laptopot :/

2013. aug. 18. 19:06
1 2 3
 1/23 Silber ***** válasza:
85%

Bármilyen számítógép jó, amivel képes vagy szövegszerkesztésre és internethasználatra. Ennél több nemigen kell.

Persze megoldható az egész saját gép nélkül is (könyvtári, egyetemi számítógépek elérhetőek), de nagyon kényelmetlen.

2013. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Meg lehet oldani de nem túl kényelmes. Nem kell drága gép (70-80 ezerért kapsz már elfogadhatót újonnan persze van ennél olcsóbb is), de jó az asztali gép is.
2013. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nincs rá szükség. Órán sokkal egyszerűbb füzetbe jegyzetelni. A beadandókat meg úgyis otthon/kollégiumban csinálod, ott meg lesz számítógép.
2013. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az fontos, hogy szinte bármikor netközelbe tudj kerülni, ha otthon laksz és ott van gép, az is jó, ha a koliban lesz 3-4 gép 30 emberre, az nem túl szerencsés. Nekünk volt, hogy éjfélkor írt a tanár e-mailt, hogy nem lesz másnap óra.
2013. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy apa 100% nem fog nekem venni,még ha 70 ezer be is kerül,de még kis notebookot se besz nekem.És igy nem tudom,hogy ttk bioszon,ha lesz tanulnivaló,és sok anyag,akkor azt hol fogom megtanulni,ha laptopom se lesz?..
2013. aug. 18. 19:36
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár vagy ki kell nyomtatni. Esetleg az otthoni asztali gépedet vidd el a koliba/albérletbe egy időre (addig spórolsz egy olcsó gépre).
2013. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nem túl sok ttk bioszon az a mennyiség,amit a tanár elküld neten,hogy én azt kinyomtassam? :// Vagy végig maradjak a könyvtárban tanulni egésznap?:S
2013. aug. 18. 19:49
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
És mi lenne, ha mondjuk az alaptámogatásból meg a szoctámból meg aztán az ösztöndíjból félretennél egyre? :D
2013. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
legelső félévtől már adnak a gólyáknak ösztöndijat? :/ (am nem szeretném ottmaradni ttk-n,az csak egy ugródeszka lenne az életemben,1 évig akarnék ott maradni max.)Mert ha már megpróbálnék szerezni jó lenne,ha nem 2.félévkor gyűjtenék rá :S
2013. aug. 18. 19:55
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem, tanulmányi ösztöndíj a 2. félévtől jár, de alaptámogatás és szoctám már az elsőben is.
2013. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!