Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » év elején vesznek fel diákokat...

év elején vesznek fel diákokat amikor már megvan a létszám? Másik iskolábòl akarok átmenni de szerintem nemvennének át hanem majd csak félévkor.2 nap és suli .

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:

9-es vagy? Mért nem abba a suliba jelentkeztél, mért gondoltad meg magad?

Ha nem 9-es vagy, akkor mért csak most jutott eszedbe ez?

Szerintem ilyenkor már nem sok az esélye, hogy átvesznek, de egy próbát megér. Én még 9.-ben szeptember közepén akartam átmenni egy közelebbi suliba, de nem vettek át. Azt mondták, hogy leghamarabb félévkor tudnak átvenni és különbözeti vizsgát kell tennem azokból a tárgyakból amiket akkor a jelenlegi suliban nem tanultam (pl. kémia, fizika).

2013. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az adott iskolában kell ezt megkérdezni, hogy megy.

Kérdezd meg, hogy félévkor át tudn(án)ak-e venni és akkor átmész, ha sikerül a különbözeti.

2013. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De minek külömbözeti ha 9.be mennék? Ha most év elején felvennének
2013. szept. 1. 01:23
 4/5 A kérdező kommentje:
11.es leszek de átakarok menni 9.be egy másik suilba igy csak 1 évet vesztenék mert az 3 éves és jobb is a szakma
2013. szept. 1. 01:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ja akkor kéne külömbözeti,ha félévkor vennének át, de igy ha most év elején sikerülne akkor nem
2013. szept. 1. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!