Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon a médiában miért nem...

Vajon a médiában miért nem beszélnek a 4 óráig oktatás mellett a másik fontos változásról?

Figyelt kérdés

Miszerint, mivel 4 óráig mindent meg lehet tanítani rendesen, ezért TILOS MEGBUKTATNI a gyerekeket! Senki nem bukhat meg. Ha mégis, az a tanár hibája és felelősségre vonják érte.

Ez ugyebár azt jelenti, hogy a legostobább hülyegyerekeknek is meglesz a 8 általánosuk, ez a végzettség szinte alanyi jogon jár.



#Orbán Viktor #oktatás #iskola #kötelező napközi
2013. szept. 1. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

tilos? :D

na erről én sem hallottam,de szerintem 4 óráig nemcsak tanulni fognak,hanem más foglalkozásokat is csinálniuk kell,nem ? :)

2013. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezt mikor álmodtad?
2013. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tilos, igen :-) Illetve a tanár buktathat, de elő fogják venni érte, mert ő a felelős.

Pedig emlékszek, anno a bukdácsoló tanulóknak elmondták, hogy nem úgy kell mondani, hogy megbuktattak, átmentem, hanem úgy, hogy megbuktam, átengedtek. De mostantól tényleg az első verzió lesz :-P

2013. szept. 1. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, amiért Hófehérkéről meg a királyfijáról sem: mert nincs ilyen változás. Ez tisztán a te agyszüleményed.
2013. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen biztos nincs. Simán buktathatnak meg tanárok akkor is. attól hogy délután 4 ig bent vannak nem jelenti8 azt hogy mindent megfognak tudni tanulni, egyszerűen ott kell legyenek és kész. Ez van!

Gondolom az mellett otthon ugyanúgy kapnak házi feladatokat és felkészülni valókat felelésekre, dogákra, ha azt nem képesek rendesen megtanulni akkor ugyanúgy jár érte a bukás és ez szerintem teljesen rendben van. Ha a lusta kölyök nem hajlandó tanulni akkor így járt. Ha esetleg ezt olvastad egy híroldalon, akkor olvass utána többi oldalon is mert ha csak egy oldalon van kint ez a tilos a bukás dolog akkor egyértelmű hogy kicsit kicifrázták a híreket hazudozással. Nem kell mindent elhinni.

2013. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsőben nincs buktatás, és eddig sem volt már jórég...
2013. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"a legostobább hülyegyerekeknek is meglesz a 8 általánosuk"


Eddig is megvolt...

2013. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenről szó nem volt.

A tanár hibája, ha bukik a gyerek? Valóban? Mikor, tegyük fel, hogy van egy 25 fős osztály és egy gyerek deviáns magatartást tanúsít, és ő bukik meg egyedül. Akkor ez hol a tanár hibája, ha a másik 24 gyerek képes volt megfelelően teljesíteni?

2013. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!