Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szóbeli a Városmajori...

Milyen a szóbeli a Városmajori Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Úgy értem mik a kérdések,mit néznek leginkább stb.
2013. szept. 1. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs idegen nyelvű szóbeli. Egyébként tagozattól függ. A nyelvin kötetlen beszélgetés, illetve tavaly kellett választani egy könyvet és abból egy megadott rész elolvasni, majd elmondani mit olvastál. Az éneken énekelni kell, plusz valamilyen hangszeren játszani. Matekon, infón feladatok vannak. Bioszon van biosz szóbeli. Mindenhol megnézik a füzeteidet (magyar, matek, nyelv) és az ellenőrződet, plusz vinni kell az okleveleket, díjakat. A tanárok kedvesek. Nem tudom, idén milyen tagozatokat indít. Milyen tagozatra jelentkeznél?:)
2013. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyelvinél csak beszélgetés?

Nyelvtan nem kell?

2015. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarul van a beszélgetés?
2015. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a spanyolra es a nemetre is kezdo szinten lehet csak jelentkezni, ertelemszeruen magyar a beszelgetes.:)

1. voltam

2015. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!