Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi levelezős órákat...

Az egyetemi levelezős órákat ugye úgy alakítják, hogy akiket felvettek, mindenki beférjen rá?

Figyelt kérdés

Amikor nappalira jártam, akkor ugyanazt a szemináriumot több időpontban is meghirdették, és így is folyt a harc a helyért.


Most levelezőre vettek fel, és azt látom, hogy ugyanazt az órát csak egy időpontban hirdették meg. Pl. Minden pénteken 14-16ig.

Tehát akkor itt nincs választási lehetőség, így nem is kell "harcolni" a helyért, ha jól gondolom.


Vagy levelezőn hogy van, ha valamit elnéztem esetleg?


2013. szept. 2. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Levelezőn csak egy időpont van ha akkor nem tudsz ott lenni így jártál arról lemaradtál.
2013. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy annyi helyet kötelesek meghirdetni, hogy akit felvettek, az beférjen, nem?


Pl. Mert mi van akkor, ha vki befizeti a tandíjat (250 000 HUF), és csak azért ne tudná felvenni a tárgyat az adott félévben, mert dolgozik, és mire géphez jutna, akkorra betelne mindegyik óra, mivel mindegyikből egy alkalmat hirdetnek meg????


Nem ütközésről beszélek, hogy felveszek tárgyakat és azután nem tudok elmenni órára...

2013. szept. 2. 22:07
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet, félreérthető a kérdésem.

Így értendő:


Van az X tárgy, ami szeminárium, és pénteken 14-16 között van. Más időpontban más kötelező tárgyak vannak. Viszont mindegyik tárgyból kötelesek arra az időpontra annyi helyet adni, hogy akit felvettek, az fel vehesse egyáltalán a tárgyat, ugye?


(Tehát nem az a kérdésem, hogy miért nincs ugyanaz a tárgy több időpontban is!)

2013. szept. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!