Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné Gimnázium vagy...

Veres Pálné Gimnázium vagy Teleki Blanka Gimnázium? (BP. )

Figyelt kérdés
Melyiket javasolnátok jobban? A Teleki vallásos suli vagy nem?Írnátok véleményeket is a két gimiről?
2013. szept. 3. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Teleki nem vallásos, de VPG-be menj... szerintem sokkal jobb suli.. mármint a színvonal
2013. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi..És nehéz oda bekerülni?A közösség milyen?Tanárok?
2013. szept. 6. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Bekerüléshez elég magas pontszám kellett (VPG) most is.
2013. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok kilencedikes, eddigi tapasztalataim szerint írtó jó suli, de most komolyan! :D A tanároktól nagyon be voltam parázva, hiszen ez a gimi mégis csak egyike a legjobbaknak, de minden félelmem teljesen alaptalan volt.

A tanárok tanítanak, de el is várnak, ha írsz privát üzenetet leírom, hogy melyik tanár milyen tapasztalatom van.

Egyik ismerősöm Telekis, ő tudna írni véleményt, de én nem akarok személyes tapasztalat nélkül. Amit ő mesélt, a VPG sokkal inkább diákcentrikusabb.

Nem tudom hallottál-e már a Kampányról? Ez egy olyan program, amikor szinte felborul az iskola. Bemész tanulni, de már az iskola bejáratánál csokival, muffinnal dobálnak, a szünetekben nem egyszer híres/híresebb előadok lépnek fel (Irie Maffia, Korda Gyuri, Fekete Pákó :'DD) .

2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok..

*melyik tanárról, milyen tapasztalatom van

2013. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Telekibe sikerült felvételiznem,most vagyok 9.-es.:D Teleki nem vallásos. Nagyon tetszik a suli és nagyon sok pozitív élménnyel gazdagodtam:) Jó és erős tanárokkal futottam eddig csak össze, persze később több tapasztalatot tudok mondani. :D A hangulat is jó, mindenféle emberrel találkozol. Én amiket hallottam az a alapján valahol jó volt, hogy a suli új igazgatót kapott. És én pozitívan mondom, hogy érdemes ide jönni! :)

2013. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia én is telekis vagyok :) Idén kezdtem, de tényleg köztudottan erősebb suli a VPG, bár a telekiből is vettek fel orvosira embereket, úgyhogy itt se tanulnál kevesebbet, mint ott, ugyanúgy fel tudnak készíteni. Szerintem igenis diák centrikus, de azért alaposan gondold át milyen tagozatra mész.. Nem vallásos és nagyon jól érzem itt magam idáig:) Fontos azért hozzátenni, hogy elég magas pontszám kell a VPG-hez. A telekinél meg tagozat- függő.
2013. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!