Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Annyira félek,9. -es vagyok...

Annyira félek,9. -es vagyok és alig merek be menni iskolába. Annyira félek a tanároktól attól, hogy meg buktatnak. Valami tippet adni, hogy el múljon ez? :|

Figyelt kérdés

#iskola #nehezen megy a tanúlás
2013. szept. 3. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

ha tanulsz, akkor miért buktatnának meg?

A tanároknak nem az a céljuk, hogy buktassanak, hanem az, hogy a tudásukat átadják neked .

2013. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt csinálom csak annyira nehezen megy és ahol én vagyok ott van egy nagyon szigorú tanár aki azért be vág egy egyest mert nem tetszik amit csinálsz órán.
2013. szept. 3. 20:46
 3/8 anonim válasza:
hát szerintem nincs miért parázni...igy is úgy is be kell menni másrészről meg tanulj sokat mert az sosem válhat teherré és a tanárok is jobb szemmel néznek rád!!Ha gondolod irj privit
2013. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönömszépen :)valamivel meg nyugodtan
2013. szept. 4. 21:15
 5/8 anonim válasza:
meg majd 60 évesen mondod hogy te jóég valaha ezen paráztam hogy középiskolába kell menni...de barom voltam....:D Ne hülyéskedj:))
2013. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Meg sose élj parában....majd megszokod meg meg is unod a közepet
2013. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már nem parázok annyira :'D majd bele jövök köszi szépen a válaszokat!
2013. szept. 6. 23:43
 8/8 anonim válasza:
Kicsit rohelyes a kerdes,de szntem amugy nincs mitol parazni,ha tudsz megbuktatni nem tud illetve annyira nem nehez az anyag szntem X es vagyok
2013. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!