Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkoztam az eltére, de...

Beiratkoztam az eltére, de passzív félévvel kezdek. Kell novembertől tb-t fizetnem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még az elmúlt félévben diák voltál, akár középiskolában akár felsőoktatásban akkor dec. 15-ig van rendezve a Tb-d, utána kell fizetned csak. (ugyanis a diákigazolványod október 31-én jár le, és van még 45 nap türelmi idő ami alatt nem kell fizetned Tb-t magad után)
2013. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid ***** válasza:
Utána sem kell, passzív félév alatt is rendezve van a tb-d.
2013. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolónak, nincs rendezve a Tb passzív félév alatt!
2013. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Passzív félév alatt nincs tb, hiszen akkor aktív jogviszonyod sincs, vagyis annak semmilyen előnyét nem élvezheted.
2013. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 reptoid ***** válasza:

Mondanám, hogy akkor üdítő kivétel voltam a rendszerben, de nem...

Elég lenne csak annyit beírni a gugliba, hogy tb passzív félév, de felőlem szajkózhatjátok a butaságot :)

2013. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!