Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet passzív félévvel kezdeni...

Lehet passzív félévvel kezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom elkezdeni most szeptemberben az egyetemet(Szécenyi István Egyetem),viszont ha januárban lesz rá lehetőségem elkezdeném a második félévben. Nem tudom ennek mi a menete. Előre is köszönöm a segítséget!
2013. aug. 15. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt jövő augusztusban is betudsz iratkozni, mert ugye fel vagy véve.
2013. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ehhez akkor csak annyit kell tennem, hogy beíratkozáskor passzív félévet kérek?
2013. aug. 15. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol megengedett az azonnali passziválás. Van, ahol igen és csak Neptunban/ETR-ben beállítod, van, ahol külön kérvényezni kell a dékánnál és van, ahol nem. Ezt kéne megtudakolnod.
2013. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve ellent kell mondanom az első válaszolónak. Ha most nem iratkozol be, akkor jövőre újra kéne felvételizned (és ez így logikus). Gondolj bele mi lenne, ha idén senki nem iratkozna, csak jövőre, és dupla akkora létszám lenne, mint a keretszám. Eléggé irreális.
2013. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!