Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szigorú iskola a...

Milyen szigorú iskola a Teleki Blanka Gimnázium? Madách Imre Gimnázium? Veres Pálné Gimnázium?

Figyelt kérdés
Bele szólnak az öltözködésbe,sminkelés,körömlakk?
2013. szept. 4. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én csak a Telekiről tudok szolgálni infót! :)Írj üzit, ha kiváncsi vagy:)
2013. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem szól bele ilyenekbe, a telekibe pl. punkok is járnak/jártak, taralyosak.
2013. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Én is idén kezdtem Teleki biológia tagozatán és mondták, hogy azért vannak bizonyos szabályok, de alapjába véve hagyják a diákokat. Azonban a tarajos, színes hajú embereket eléggé kinézik a tanárok. Pl.: Tavaly végzett egy csaj, vagy 4 színű volt a haja ,és mivel a Teleki is egyike volt az érettségi központoknak, azt mondták neki ,hogy ilyen hajjal nem jöhet. A lány meg nem volt hajlandó változtatni, és minden tantárgyból emelteznie kellett. Szerencséjére valahogy átment. Az ofőm mondta hogy idéntől szigorítanak,mert ha Józsikának lila haja lehet ,akkor már Gizike is azt szeretne, ami persze nem működhet. Bár ahogy mondtam és az előző válaszoló is van ott emos, punk stbstb. tehát lehet ilyen az ember, de a tanárok nem lesznek irgalmasak..
2013. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!