Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Stadium Generale...

Corvinus Stadium Generale előkészítő vélemények?

Figyelt kérdés
Megérte elmenni? Hogy zajlik egy-egy alkalom? Van olyan, hogy nem vesznek fel mert nem jól sikerült a beugró tesztem? Köszönöm előre is a segítséget!

2013. szept. 4. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! én tavaly matek-matekra jártam, és nagyban hozzájárult ahhoz, hogy felvegyenek az egyetemre, szóval teljesen megéri.

az órák nálunk úgy zajlottak, hogy adott órán egy adott témakörrel foglalkoztunk. ott elmondták az alap tudnivalókat, trükköket, és utána feladatatokat adtak ki, amit vagy önállóan vagy közösen oldottunk meg. jó hangulatú órák voltak, tekintve hogy a tanáraid egyetemisták, így nem olyan nagy a korkülönbség.

a beugró teszt pedig arra szolgál, hogy a szintednek megfelelő csoportba kerülj, szerintem mindenkit felvesznek

úgyhogy hajrá, csak ajánlani tudom!

2013. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én matek törire jártam és az SG nagyban hozzájárult ahhoz ,hoyg fölvegyenek a Corvinusra államira. Mindenképpen megéri, ráadásul ingyen!
2013. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!