Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen...

Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen. Nyelvi előkészítő. Vélemények?

Figyelt kérdés
Most leszek nyolcadikos és ide szeretnék felvételizni nyelvi előkészítőre. Tapasztalatokat, véleményeket várnék, leginkább azoktól akik akik járnak/jártak, de persze mások gondolataira is kíváncsi lennék. Mennyire erős az oktatás a nyelvi előkészítőn? főleg ez érdekelne. Meg hogy mennyire igaz, hogy itt túl sok az elkényeztetett gyerek... Esetleg jobban megérné-e a Fazekasban a nyelvi előkészítőre menni szerintetek?

2013. júl. 18. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
*akik ide járnak/jártak
2013. júl. 18. 19:24
 2/4 anonim válasza:
Én most vagyok 10.es a suliban és én nagyon szeretem.Tanulni KELL mint mindenhol máshol.Ez egy magas színvonalú iskola,tehát ebből adódóan el is van várva a teljesítmény.Én nyekes vagyok ezért a többi évfolyamba nem tudok betekinteni ..De nem olyan kemény mint azt mondták..Sok a pénzes gyerek de egyáltalán nem igaz hogy nem éri meg ide menni,hiszen így leszel tanult ember és esetleg híres vagy jól kereső..nem azt mondom hogy a többi suliban nem leszel hiszen nem írnék ilyet mert mindenki a saját suliját védi..de a lényeg hogy nagyon NAGYON jó programok vannak és az egész suli annyira buli...ha nem kéne tanulni akkor még reggel élvezettel is kelnék fel. ennyit írnék. MEGÉRI A TÁG ! HAJRÁ!!!!!!
2013. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én most vagyok a tágban nyelvi előkészítős, és elég jó sztem . tök jó arc mindenki. és egyébként tapasztalatból mondom, hogy most már a fazekasba járnak a sznob hülyegyerekek...
2013. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is a TÁG-ba akarok menni AJTP-re, vagy NYEK-re. nagyon nehéz bekerülni? (eddig minden évben kitűnő voltam)
2013. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!