Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltás, így lehetséges?

Iskolaváltás, így lehetséges?

Figyelt kérdés

Tehát a következő a szituáció.: 17 éves vagyok, 96-os, így még tanköteles, de beutaltak egy pszichiátriai rehabilitációra ami min. 3 hónap, de általában 4-5 hónap szokott lenni, maximum 6 hónap.

Tehát ez mellett nem tudok suliba menni, a központ leigazolja nekem természetesen.


De a félév, ugye január közepe kb, tehát akkor nem leszek osztályozható semmiből, magyarul mintha mindegyikből megbuktam volna.


Iskolát muszáj leszek váltani, mert nagy szerepe van a betegségem kialakulásában, és ha visszamegyek, valószínűleg ez a 4 hónap is felesleges volt.


Így, hogy mindenből kb. "megbukok", át fognak venni másik iskolába? Mert ugye miután vége van a kezelésnek, valahova mennem kell....


Teljesen reménytelennek látom a helyzetet :(((


2013. szept. 5. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyél magántanuló, félévkor és évvégén vizsgázz le mindenből, és azután kéredzkedj át egy másik iskolába. A pszichiátrián is tudsz tanulni.
2013. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!