Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltás, lehetséges,...

Iskolaváltás, lehetséges, hogy átvegyenek?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes,előkészítős évemben vagyok,mert kéttannyelvűbe járok.Fél évkor 4,6 volt az átlagom,jó nevű iskolában tanulok.Viszont nem tudom,hogy bírni fogom-e a kéttannyelvűt jövőre is ÉS azt sem,hogy megéri-e.Mert nyelvből tényleg a toppon van a suli,viszont másból nem...és én nem feltételenül nyelvvel akarok foglalkozni,maximum,mint tanár.Szóval gondolkoztam jövőre iskolaváltáson.Legszívesebben átmennék a Veres Pálné előkészítős osztályába,hátha esnek ki onnan.Most újrafelvételiztem is,biztos,ami biztos és 76 pontos lett.Szerintetek mennyi esélye van annak,hogy átvegyenek,ha kitűnő leszek,vagy magas átlagom lesz és akár egész nyáron bejárnák iskolába,hogy behozzam az angolt?Nem sok,igaz?:(
2012. febr. 9. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülhet! :) Szurkolok! :) Nekem is suliváltás van most: gyenge szakközépből egy erősebb(nem tg. gimibe)! Sok sikert kívánok. Érdeklődj a kiválasztott suliban, lehet hogy átvesznek különbözetivel, és akkor nem kell újra járnod a 9-et.
2012. febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szüleiddel együtt mihamarabb keresd meg a kiválasztott iskola igazgatóját, ugyanis egyedül ő tud válaszolni a kérdésedre.
2012. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én megszeretném,de anyukám nem hajlandó.Ő nagyon szeretné ha ebben az iskolában maradnék,apukám meg azt csinálja amit ő mond,mert nem akar összetűzést vele.De nagyon szeretnék oda átmenni,ott tanul az általános sulis legjobbbarátnőm is :((
2012. febr. 11. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért egy barátnő kicsit kevés indok az iskolaváltáshoz. Mindenképpen a szüleidet kell meggyőznöd elsőként, hiszen az ő aláírásuk nélkül nem tehetsz semmit, mert ők a felelősek érted.
2012. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!