Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki megtudja mondani h a...

Valaki megtudja mondani h a Török Ignác Gimnázium gödölőn milyennek számít?

Figyelt kérdés
Jövőre kell választani és nem tudom és ha valki megtudná mondani h a Corvin milyen gimi pesten azt is megköszönném szoval ez igazából kettő kérdés.

2013. szept. 6. 14:59
 1/4 anonim válasza:
Jó, de nehéz
2013. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit késő, de csak most találtam rá a kérdésre. Azért leírom a véleményemet.

Én a törökbe járok, életem legjobb döntése volt, hogy ebbe a suliba jöttem. Rengeteg utazási lehetőség, szakkörök, tök jó programok, kedves emberek, jó fej tanárok (persze vannak kivételek, de hol nincsenek?). A suli egy kicsit lehetne modernebb, de ennek is megvan a hangulata.


Viszont rohadt nehéz... De tényleg. Hallottam arról, hogy hú, egyre rosszabb, meg könnyebb bekerülni. A bekerülésben van valami, hiszen ha a gyerekek egyre lustábbak, és rosszabbak az eredmények, persze, hogy lejjebb viszik a határokat, és könnyebb bekerülni. Mert ha a 200-ból pl 180 lenne a határ, senkit se vennének fel...


A követelmény elég nagy, még az utolsó előtti héten is. Keményen visszakérdezik az anyagot, nincs mese. Plusz ott van a sok gyerek, aki általánosban a tanárok jó fejsége miatt kap jó jegyeket, vagy protekcióval jön a törökbe, na, ezek általában szenvednek, és a vége az, hogy elmennek... Nehéz, de egyben nagyon jó suli, rengeteget lehet tanulni, fejlődni, utazni, stb.


Remélem, nem érzed fölöslegesnek a locsogásom, főleg, hogy nyár van, és már rég kiderült, hogy hova mész tovább. Egyébként végül hova jelentkeztél? :D

2014. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,engem most vettek föl a TIG-be,már nagyon várom a kezdést :)
2014. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jo a hirneve de igazabol nem eros suli
2015. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!