Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg tudnátok mondani a lentiek...

Meg tudnátok mondani a lentiek alapján, milyennek láthatnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

12 éves vidéki lány vagyok. 5-ös tanuló és türelmes (koromhoz képest). roszz tulajdonságom, h hosszan tűröm a

megalázást. nem szólok vissza holott tudom h nem lenne belőle baj. nem védem meg magam de ha a legjobb barátomat

piszkálják akkor visszaszólok keményen. ha nekemjönnek

nem ütök, csak eltolom őket magamtól.ellenben ha barátom

bántják adok egy kissebb taslit(nem erőset csak ijesztésből)+elküldöm a fenébe.az osztálytársaim piszkálnak h:stréber vagyok.(pedig csak nem dumálok órán)


2013. máj. 9. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A vissza nem szólás magas intelligenciára vall, ezek az emberek a leginkább konfliktuskerülők. Nagyon jó anya lesz belőled, ha másokat ennyire tudsz védelmezni! :)
2013. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!