Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik városokban találhatók...

Melyik városokban találhatók Kommunikáció és médiatudománnyal foglalkozó iskolák Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ilyen szakra szeretnék továbbtanulni viszont nem tudom, hogy hol vannak ilyen sulik. Légyszíves segítsetek és írjatok minél több ilyen ággal foglalkozó főiskolát vagy egyetemet! Előre is köszönöm.
2013. szept. 8. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
felvi.hu
2013. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mihez kívánsz kezdeni a diplomáddal?

90% hogy mehetsz vele Birminghambe mosogatni.

Én szóltam.

2013. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha itt kérdezel ilyen jellegű kérdést, akk valszeg nincs ismertséged a szakmában, szal valszeg semmire se fogsz menni vele. Sztem ez haszontalanabb, mint a bölcsész.
2013. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapest, Szeged, Nyíregyháza, Debrecen. De tényleg gondolkozz el, hogy mit akarsz kezdeni majd az életben. Kívülről szépnek tűnik az egész, de nem tudod mi van benne. Szerencsére én tudtam váltani, időben észbe kaptam.
2013. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!