Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek Nemzeti Közszolgál...

Szerintetek Nemzeti Közszolgálati Egyetem-igazgatásszervező szak vagy OKJ logisztikai ügyintéző? Egyik az okj ingyen lenne. Az egyetem fizetős.

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok ha nem nézitek a pénzt?

2013. szept. 8. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NKE igazgatásszervező egyértelműen.
2013. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nke-n levelezőn lennk és 3 hetente kellene bejárnom, logisztikára minden hétköznap 8-14...a vizsgaidőszak nke-n dec 9 szted beleférne a kettő együtt? vagy semmiképpen sem? :(
2013. szept. 8. 15:38
 3/11 A kérdező kommentje:
tanácstalan vagyok
2013. szept. 8. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Csináld a kettőt együtt. Vizsgaidőszakban több időpontot is megadnak egy vizsgához, kiválasztod a legszimpatikusabbat, és arra mész el. Szerintem meg lehet a kettőt csinálni, és elég jó ötlet lenne :)
2013. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha esti képzésben tanulnám mennyi pénzt kellene fizetnem? csak vizsgadij?
2013. szept. 16. 17:22
 6/11 anonim ***** válasza:

okj esti képzés ingyenes ha nincs még okj szakmád...persze sulinként változik ilyen-olyan jogcímen szoktak szedni pénzt, de azért nem egy eget verő összegeket. Ha olyan sulit találtál ami vizsgadíjat szed, akkor keress tovább, mert ott tuti a buktatásra mennek hisz az hoz + bevételt.

Én igazgatásszervezőt és adóigazgatási szakügyintézőt csinálok párhuzamosan, egyetem levelező, okj esti...és egyik sem kerül semmibe.

2013. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
neked az esti okj-d hogy nem kerül semmibe? :O én ugy hallottam hogy csak nappali képzés ingyenes :(.... hol találtál te esti okj-sat ingyeneset?
2013. szept. 17. 00:41
 8/11 anonim válasza:

Én úgy tudom az esti is ingyenes, de kérdezd meg az adott intézményben.

A logisztikai ügyintéző most nagyon megy, a húgom is oda jár. Igazgatásszervezőre pedig a barátnőm. A különbség a kettő közt, hogy talán a logisztikán többet tanul az ember az üzletről illetve annak működéséről. Különböző cégek, szervezetek irányításáról, belső dolgairól. Kettőt együtt nem lehetetlen megcsinálni, de estire járni mindig nehézség, én is estin végeztem az egyik iskolámat. Órákon pedig sokkal több minden rád ragadhat, egyébként jobban magadra vagy utalva.

Érdeklődéstől függ, szerintem azt végezd amelyiknek az órái jobban tetszenek, szimpatikusabbak és persze amelyiket te hasznosabbnak ítéled meg. Utána pedig ha szükséges végezd el a másikat is.

2013. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hozzátenném még, hogy estin akár 60 évesen is ingyen tanulhatsz, ha még nincs okj-d, tehát az első OKJ ESTIN mindig ingyenes, a nappali ingyenes okj van korhatárhoz kötve.
2013. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha van lehetőséged és nem kell dolgoznod, akkor az egyiket csináld nappalin, mert jobban kijössz az egészből és könnyebb dolgod lesz. De lassan október.. nem késtél el ezzel egy kicsit?
2013. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!