Miért kizáró ok?

Figyelt kérdés

A Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskolában miért kizáró ok a szívbetegség? Továbbtanulás előtt állok és szeretnék oda menni...nem igazán értem miért kizáró ok. Így születtem, nem szedek gyógyszert és nem hat ki a rajztudásomra (alkalmazott grafika szakra szeretnék jelentkezni). Lehet h kicsit buta kérdés de megköszönném a válaszokat.

U.I.: Bocsi ha rossz témában írta..nem nagyon tudom hová kellene :S



2013. szept. 9. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Így van írva az oldalon: Vele született vagy szerzett szívbetegség a súlyosság fokától függően (szívbeteggondozó javaslat alapján)
2013. szept. 9. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
a muveszeti iskolakban a tananyag olykor szivfacsaro es erzelmeket probalo is lehet, emiatt aztan kialakulhai egy infarktus vagy agyverzes az erre hajlmosaknal.
2013. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Olyan születési rendellenességem van amit műtéttel helyreállítottak és teljes életet élhetek...ha erről van igazol akkor az úgy már nem számít kizáró oknak nem?
2013. szept. 9. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló nagyon jól írja.


Ami még ok lehet, hogy tájképeket is kell rajzolni, és ahhoz bizony ki kell menni a természetbe. Teljes rajzfelszereléssel felmenni egy szép kilátóba igen csak megterhelő lehet, nem egy ember esett össze és halt meg túrákon.

2013. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a gyalogtúra megy ;)
2013. szept. 9. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
a legfontosabb hogy ismerd a sajat fizikalis, lelki es szellemi hataraidat es ennek fuggvenyeben tedd azt amit szeretsz :)
2013. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!