Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kizáró ok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kizáró ok, ha egy férfi valamilyen függő volt egy ideig, de már "tiszta"?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem.
2013. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

16 éves korától volt alkoholista, 1 éve tiszta.

Mivel egyedül maradtam 2 gyerekkel, így nem volt kizáró ok!

Megvártam míg leszokik, ha nem tudott volna leszokni, mennie kellett volna.

Fiatalon ilyennel szóba sem álltam volna, de 2 gyerekkel 40 felé már le kell engedni az igényeket.

2013. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel én az ellenkezője vagyok = soha semmit.
2013. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3 ,

tehát hiába bánta meg,hagyta maga mögött az az életmódott,már jó ideje,és állt vissza az élete normálisba,te alapból leírod?

2013. szept. 4. 18:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg leszámolt a múltjának azzal a részével és tesz érte, hogy ne essen vissza, akkor nekem édes mindegy mi volt a függősége :)
2013. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem leírom, egyszerűen csak ilyen emberhez nem tudok vonzódni, az pedig nem a logikán múlik. Mivel ő valószínűleg nem azt a bizonyos szert utálta meg amit használt hanem rájött, hogy tönkreteszi magát és le kell állnia. Én viszont alapból úgy gondolom hogy ezek haszontalan dolgok bármilyen mennyiségben, bármikor, amíg nem ártanak, akkor is.
2013. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz a 3-assal. Borzasztóan üres lelkileg. ŰEz a válaszából egyértelműen átjön.
2013. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem, ha meg tudok bízni benne.
2013. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Mivel ő valószínűleg nem azt a bizonyos szert utálta meg amit használt hanem rájött, hogy tönkreteszi magát és le kell állnia"

Várj nem értem,tehát az a baj,hogy nem idővel varázsütésre megváltozott,hanem hogy akarattal és önerővel, letette? Javíts ki ha félreértem,komolyan nem értem.

2013. szept. 4. 19:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, az a baj, hogy eleve belement az egészbe. Meg az is köztudott, hogy egy függő mindig függő marad és nem igazán szabad neki megint kipróbálni amit előtte használt mert akkor visszaeshet. Valószínűleg az ilyen ember nem nézi jó szemmel azt aki élből elitéli az ilyen dolgokat, mint amilyen én vagyok. És elképzelem, hogy nézett ki amikor "függött", ilyenkor elég megalázó helyzetekben tűnhet fel az ember, vagy hogy csak a puszta szerencse óvta meg attól a környezetét, hogy ne tegyen valami rosszat használat közben (sőt lehet, hogy egyáltalán nem óvta meg és tett valami rosszat). Ez mind oda adódik össze, hogy ha akarnék se tudnék beleszeretni ilyen emberbe. Ez nem tudatos döntés, nem tudom irányítani. Ettől még nem leszek rossz és nem minden nő ilyen.
2013. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!