Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leöwey Klára gimnáziumba...

A Leöwey Klára gimnáziumba Pécsett hányas átlagtól vesznek fel?

Figyelt kérdés

pl. a Garayba(Szekszárdon) 4,6-tól. . .

Ja és hogy szerintetek erősebb e a III. Bélánál(Baja) és a Garaynál(Szekszárd) és Bonyhádon(Petőfinél)


Nem gond ám ha nem mindegyiket tudjátok=D ha vmeik kérdésemre tudtok válaszolni lécci írjátok:)


köszííí^^


2009. nov. 3. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs meghatározott átlag. Mondjuk azért ne legyen egynél több hármasod. Melyik osztály érdekel, mert pl.: a francia tagozaton az elbeszélgetés dönt. A Garaynál és a Petőfinél mindenképpen jobb. A III. Bélát nem ismerem, de ez az egyik legjobb suli a megyében, sőt...
2009. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: Most néztem meg, a Leőwyben csak az általános tantervű osztályban elég a központi írásbeli, a többi tagozaton van belső felvételi. Szóval, az egy kicsit rosszabb biziket is fel lehet javítani.
2009. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a Leőwey nem 'jobb', mint a Petőfi, legalábbis én úgy hallottam akik átmentek Pécsre a bonyhádiból.

A Garay is erős suli. De azért ha "külső" alapján kéne dönteni, mindenképp a Petőfi az egyik legszebb, legrendezettebb iskola amit láttam. (úgy tudom idén a középiskolák között az 5. legjobb az országban)

Ha erős sulit akarsz, ott van még a pécsi Ciszterci, nah az ami a Petőfi felett áll. :)

2009. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a Béla egy elit gimnázium, jó még a Frankel is (MNÁMK) Baján, ez német kéttannyelvű, mint a Leöwey Pécsett.. Szerintem erősebb a Béla a Garaytól, de nem rosszabb semmivel. Ahogy a kalocsai Szent István sem.. A Petőfi evangélikus suli, így a vallásra fekteti a hangsúlyt valamelyest..

Szerintem azt válaszd, ami a lakóhelyedhez a legközelebb van. Amúgy a bajai sulikba is rengetegen jönnek a messzebbi városkákból

2010. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.. utánanéztem azóta a legjobb suliknak.. a Garay 'jobb', mint a Béla.. mondjuk ha egy III. Bélát elvégzel Baján, nem kell szégyenkezned. Az általad említett iskolák mind-mind szuperek, remek oktatásban részesítenek, ha megfelelő szorgalommal tanulsz, bárhova bejutsz belőlük. A leöwey és az mnámk (frankel, baja) nincs az 50-es listán, a petőfi, garay, béla és a kalocsai szent istván viszont szereple rajtuk
2010. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!