Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DF elsoeves levelezosok mikor...

DF elsoeves levelezosok mikor kell menni holnap, mert a neptunban ures az orarend es igy nem tudom?

Figyelt kérdés
Azt mondtak ma este felrakjak... Holnap van az elso nap, de nem tudom hanyra kell menni es hova.... Esetleg vki nem tudja?????
2013. szept. 12. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de mindig 8-kor kezdődik és mivel elsőéves vagy, a tömeges alapozó tárgyak az A és az M épületek nagyelőadóiban lesz. Az ajtókon ki van írva, mi lesz, mikor és kiknek.
2013. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos aktualis, mert orarend es tajekoztatas hianyaban ma nem mentem be.... Irtam nekik emailt, semmi valasz. Hol van kiteve, hogy milyen orak lesznek és hol? A Neptunon tovabbra sincs semmi informacio orarendrol... Amugy koszi a valaszt!
2013. szept. 13. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

A levelezősöknek sokszor "tömbösítve" vannak az órák.

Érdemes bemenni, mert van, hogy a hirdetőtáblán vagy a teremajtóra van kifüggesztve valami

2013. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi, mar ma delutan feltettek az orarendet, igy holnap már megyek is :) A szakismertetorol lemaradtam, amugy egesz jo az orarendunk.
2013. szept. 14. 00:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó tanács. Nézd meg, felvettek-e MINDEN kurzust? Az órarend felelös hajlamos elfelejteni dolgokat. Volt csoporttársam aki nem tudta hogy van matek tárgy...
2013. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!