Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az miért van, hogy a Neptunban...

Az miért van, hogy a Neptunban felvett tárgyaim nem látszódnak az órarendben?

Figyelt kérdés

Most kezdem az első félévemet. A kötelező tárgyakat felvettem. Hétfőn első tanítási nap. Se azt nem tudom, hogy melyik nap milyen óráim lesznek, se azt hogy mikor, se semmi időpontot. A tárgyfelvételnél sem látszik semmi a dátum fülnél.


Ilyenkor mi van? A Neptunos órarend tök üres.


2013. szept. 7. 10:57
 1/4 delusion ***** válasza:

SZTE-s vagyok, nem ismerem a Neptun szisztematikáját mivel itt ETR van, de nekem is gyakran kiesnek az órák az órarendemből, legalábbis volt már rá példa, úgyhogy ez nem biztos, hogy közvetlen gond. Emiatt mindig egy excel-be szoktam összedobni.


Itt közvetlenül segíteni valószínűleg nem tudnak, javaslom, hogy a TO-nak írj egy levelet.


Egyébként biztos, hogy sehol nem tudod megnézni az órák időpontjait? Nálunk nem csak ETR-ben, hanem egy "hallgatói szerveren" is fent vannak a kurzusok, ahol akár az egyetemre nem járók is böngészhetnek közöttük, mindenféle megkötés nélkül.


Amikor felvetted, akkor sem írt semmi időpontot sehol sem? Csak mert ez így elég érdekes...

2013. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NEm, ott sincs órarend információ.
2013. szept. 7. 12:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont első éveseknek van egy fix órarend a főiskola honlapján erre a félévre, ez jó lehet, ez alapján menni órákra? NYME-GEO
2013. szept. 7. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a Tanulmányi Osztályon is.
2013. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!