Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az első OKJ megkezdése vagy...

Az első OKJ megkezdése vagy elvégzése ingyenes?

Figyelt kérdés
Szóval ha én most beiratkoztam egy ilyen tanfolyamra, de nem tetszik, ezért idő közben abbahagyom, hogy másikat kezdjek, akkor az is ingyenes lesz még?

2013. szept. 13. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Megkezdése.

Amúgy viccnek is rossz lenne, ha az állam fizetgetné a határozatlan, semmit végig nem csináló emberek hóbortjait.

2013. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első elvégzése...
2013. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most akkor melyik?
2013. szept. 13. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy elkezdhess fizetni kell szerintem, ha meg már fizettek és nem csinálod végig nem fogják visszaadni a pénzt.
2013. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább olyanra iratkoztál volna be, ami érdekel is.
2013. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem adnak vissza semmit. Mellesleg a 19. életévemet töltöttem. A hatodik "válaszadás" teljességgel felesleges. Kérem a továbbiakban mellőzni az ilyesmit. Anya szerint a végzettség megszerzése számít.
2013. szept. 13. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!