Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen kritérium 2 félév...

Egyetemen kritérium 2 félév testnevelés. Az baj, ha nem az első félévemben veszem fel?

Figyelt kérdés
Most kezdem el az első évemet, és első félévben nem szeretném felvenni...
2013. szept. 3. 18:07
 1/5 anonim válasza:
Nem baj,ha a minimálisan teljesítendő kreditek megvannak.De érdemes nem ezt tologatni,később még kevesebb időd lesz erre.
2013. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg nem, de meg van adva, hogy meddig kell teljesíteni. Én osztatlan képzésen vagyok, 4 félév tesi kötelező és a 4. évig kell teljesíteni, máskülönben nem engednek 5. évre.
2013. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sima 6 féléves bsc-n teljesen mindegy. én is az utolsó két félévbe csináltam meg.
2013. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 3. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindegy volt, hogy ki mikor csinálja meg. 0 kredites tárgy volt, így ennél sem számított. Inkább az volt a rossz, hogy aki a végére hagyta, azt szivatták. Volt, hogy valakinek csak a tesit nem adták meg egy hiányzás miatt, ezért kellett új félévet kezdenie (persze csak az önköltségesek jártak így). Szerintem érdemesebb az elején lezavarni, bár azzal nem értek egyet, hogy később kevesebb idő van rá. Nekem 1-3. félévig 9-10 kötelező tárgyam volt, erre jött a tesi. 4. félévtől egyre kevesebb lett, 6-ban már csak 4-5 tárgyam volt. Őszintén szólva örültem, mert tudtam mellette dolgozni. Hálát adtam az égnek, hogy a tesivel már nem kell szenvedni.
2013. szept. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!