Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be lehet ülni egyetemi előadás...

Be lehet ülni egyetemi előadásra (nem szemináriumra) kívülállóként?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem vagyok se egyetemista, és ismerősöm sincs az egyetemen, de ha besétálok az épületbe, és csak úgy szónélkül beülök egy előadásra, ahol a terem előtt sokan vannak, akkor nem raknak ki vagy ilyesmi? Illetve katalógusnál nem tűnnék fel? Persze olyan előadásra mennék be, ahol többen vannak. Csak eltűnnék a tömegben. Nálatok ez hogy van?
2013. szept. 19. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Be lehet, persze, fel se fogsz tűnni. Ha katalógus van (nálunk nem nagyon szokás), az ált. egy papír ami körbejár, max. úgy csinálsz mintha aláírnád, és továbbadod.

A belépésnél nálunk viszont kérnek diákot, de nem nézik meg nagyon, szóval középsulissal/más egyetemi diákkal is beengednek, viszont anélkül nem biztos, attól függ mennyire figyel éppen a biztonsági őr. :D

2013. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BME-n senkinek nem tűnnél fel :) Mégcsak beléptetés sincs.
2013. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ELTE-n nálunk nem kérnek semmit a belépéskor, szóval simán bejöhet külsős. Mondjuk a mi előadásainkra semmi értelme nem lenne bejárod, ugyanis be se férnél, sokkal többen vagyunk a szakon, mint ahány fő a maximuma az előadótermeinknek :)
2013. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elnézést, azt lehagytam, amiről én beszéltem, az a SOTE új épülete (ott vannak az első években az előadások), ott kérnek diákot.
2013. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk bejöhet bárki, de volt már, hogy más szakos ismerősöm beült lyukasóráján és feltűnt a tanárnak. Megengedte, hogy bent maradjon, persze, de felszólította, hogy ön kicsoda? :D

70-en vagyunk kb a szakon, azon belül az évfolyamunkon.


Ahol 200-300-an vagyunk, ott nem tűnne fel külsős.

2013. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!