Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kivülállóként mit láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsilány123 kérdése:

Ti kivülállóként mit láttok ebben a kapcsolatban? Én teljesen tanácstalan vagyok, nemtudom mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés
Szóval 1 éve vagyok kapcsolatban,de kb 3 hónapja teljesen megváltozott minden köztünk,ő megcsalt,de látom rajta h megbánta.Volt 2 hetes tábor,előtte nagyon összevesztünk.S a táborban egy ismerősömmel összeis jöttünk volna ha nem lenne barátom!Ott ugy éreztem,h már nem szeretem.Nemcsaltam meg!De már nemvagyok boldog ebben a kapcsolatban,viszont félek h megbánom később...Ezt hogyan mondhatnám el neki?
2013. aug. 21. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Így!
2013. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heh? Tudod, létezik egy olyan intézmény, hogy szakítás. Megjegyzés hozzá: "már nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban".
2013. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már ott ki kellett volna dobnom, amikor megcsalt.
2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

dobnod*

Amúgy ha nem vagy boldog, akkor szakíts!

2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy már megpróbáltam,de nehéz volt utána nélküle! És ha bele gondolok hogy nélküle,akkor rossz érzés...
2013. aug. 21. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Rebeka?
2013. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vakondka ***** válasza:

Vegyél elő egy papírt és 2 oszlopban írd le a pozitív és a negatív gondolataidat rövid felsorolásszerűen.


Ha kész van nézd át és véglegesítsd, majd hasonlítsd össze melyikből van több a pozitívból, vagy a negatívból.

Így a saját érzelmeid alapján fogsz dönteni, nem kívülállók tanácsai alapján, akik nem is láthatják át rendesen a helyzetet.

2013. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy Mr. Tipszmiksz mondaná: Körülbelül egy nagy szar volt a Rákóczi védelme...
2013. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de elég kicsi a valószínűsége, hogy ő az életed NAGY szerelme.


Szóval, ha már most úgy érzed nem nagyon vagy boldog, hát építsd le szépen.

Persze 1 év alatt hozzászoktál, - de hát előtted még vagy 60 év áll!

2013. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!