Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gyorsan el fog...

Szerintetek gyorsan el fog telni a 12. osztály?

Figyelt kérdés
Már várom, hogy vége legyen, és az érettséginek is. :D

2013. szept. 19. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gyorsan eltelt, mondjuk én nem vártam a végét (félem az érettségitől + szerettem a gimit). Sok dolog történt, mindig volt valami - tanulás, osztálykirándulás, táncpróba, szalagavató, karácsony, félévi hajtás, tabló, próbaérettségik, és máris vége volt a tanévnek, jöhetett a ballagás és az érettségi -, de közben rohadt gyorsan ment az idő, egyik pillanatban táncot tanultunk, aztán azon kaptam magam, hogy pár hét és érettségi. :D
2013. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, annyi esemény van benne, mindig van mire figyelni.. Én imádtam, kedvenc évem volt :)
2013. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel esemenydus, ezert nekem ez telt el a leggyorsabban. Tanulas, tanulas, tovabbtanulasnal mi legyen, szalagavato, probaerettsegik, gyors meg nyelvvizsga is, erettsegi, bankett!! A tobbi evhez nem is hasonlitanam :-)
2013. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon imádtam!


Ruhaválasztás, táncpróbák, szalagavató, egyetemi nyílt napok, Educatio kiállítás, tablófotózás (nekünk különösen jó fotósunk volt), szerenádok, bankett. Ezeket mind imádtam, jól éreztem magam.


Ráadásul, még ha gyerekes is, de jól esett legöregebbnek lenni a suliban.


És mivel 13.-osok voltunk, már sokat értünk, jóval felnőttebbek voltunk, akik nem bírták egymást, azok is jobban kijöttek emiatt.

2013. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!