Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady Endre gimnáziu...

Demibetti99 kérdése:

A debreceni Ady Endre gimnáziumba milyen tagozatok vannak? Kb. Hanyas tanulókat vesznek fel? Nehéz oda bekerülni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és a legszimpatikusabbnak az Ady Endre gimnázium tűnik, de majd elmegyünk nyílt napra is. Csak még nem nagyon ismerem, ezért szeretnék a kérdéseimre választ kapni. Előre is köszönöm!!
2013. szept. 21. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem: mi tetszik annyira az Adyn? Mi ragadott meg benne?
2013. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem olyan iskola, ahová csak a kitűnő tanulókat veszik fel, mert nem tűnik annak a szigorúnak. Mi a véleményed róla?
2013. szept. 28. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Hát figyu....

Pl. a TÁG-ba se kell kitűnőnek lenni, és mivel ott sok osztály indul, sokan bejutnak. Ellenben az Adyval, ott kevesebb osztály indul..nehezebb a bejutás.Ahová a kitűnő bizonyítvány kell: az a Fazekas. Az a legmagasabb szintű, már rég nem a Tág és a Kossuth.

Én nem tartom olyan nagy számnak az Adyt, vagyis nekem inkább azért nem szimpi, mert olyan nagyszájú, vagány fiatalok járnak oda. Az a suli nekem olyan elvont. Ja és a drámások eléggé felvágósak, már elsőbe színésznek képzelik magukat.

De ha annyira szeretnéd, ismeretlenül is drukkolok.

2013. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az Ady honlapján érdeklődj a szakok felől. ( [link] )


8.-os koromban én is az Adyba szerettem volna bekerülni. Aztán elkezdtem járni a TÁG-ba a 8.-osoknak tartott előkészítőre ; beszélgettem 1-2 TÁG-os ismerősömmel és meggondoltam magam. Azért a biztonság kedvéért az Ady 2. helyre bekerült. Nem bántam meg,most vagyok végzős.


Kérlek,a 3. válaszolóra ne hallgass! Olyan,mintha egy rosszindulatú jelenlegi vagy volt Fazekasos írta volna!



3. válaszoló! Nyilván oda jelentkeznek többen,ahol kevesebb a követelmény-mivel tudják,hogy az erős iskolát nem bírnák.

A színvonal egyre romlik,a diákok butulnak,szóval ha a jelentkezők többsége (pl. TÁG-ban,Kossuthban) nem kitűnő,az ennek tudható be. De mindez egyszerű logika!

2013. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az Adyba hány ponttól vesznek fel?
2014. jan. 20. 14:51
 6/6 selmmfgfkh válasza:
147
2015. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!