Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Xántus János Gimnázium...

A Xántus János Gimnázium tényleg fizetős suli?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta, hogy a Xántusban évi 120ezer forintot kell fizetni, meg hogy havonta színházba kell menni meg ilyenek... Ezek igazak? 14/L

#tandíj #Xántus János Gimi #évi tanndíj #havi színház
2013. szept. 22. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

igen kb annyi a tandíj

és az még nem is számít soknak :D

2013. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félévente hatvanezer
2013. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezeken kívül egyenruha 20 ezer, Tankönyv kb 40 ezer a nyelvkönyvekkel együtt, gólyatábor kb 20 ezer, meg az ebéd. Színházon kívül Müvészetek Palotájában komolyzenei koncert is 3 szor van, ami kötelező, mert ének tanár az igazgató.

egyébként jó suli, négyesnél rosszabb tanulók nincsenek, mert azok megbuknak.Lehet autóvezetésre és ECDL vizsgafelkészítőre is járni, sok szakkör-sport is van, szóval lehet válogatni.

2013. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Ahogy az előttem is írták, igen, egy fél év 60ezer. De színházba nem kell minden hónapban járni. Vagyis hát én idén kezdtem a Xántusban és csak 2 színházi látogatásunk lesz :) Egyébként ha azt veszed, ez a tandíj nem is sok, mert más iskolákban is elkérnek ennyit, csak nem tandíj formában, hanem simán beszedik a pénzt év közben. :)) És egy csomó kirándulási program van. Idén is lesz sítábor (Ausztria), 10 napos kirándulás ( Anglia, Skócia, Hollandia, Észak-Írország), és cserediák programok... :)) Ha esetleg van kérdésed írj és válaszolok :)))

Puszi, egy Xántusos.

2013. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!