Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Babits és Budapesti...

Budapesti Babits és Budapesti Németh László iskolák közül melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés
Az öcsém jövőre (2014/2015-ös tanév)lesz ötödikes és lehet, hogy azt már másik iskolában kezdené. Most e kettő közül szeretnénk választani, minnél több infó jön, annál jobb. Kérdésem még, hogy mennyiben változott meg a Németh László, amit tavaly vontak össz a Kassákkal. Arról is szertnénk információkat, mert még nincs tapasztalatunk vele. Köszönöm!! :)

2013. szept. 22. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó mind a kettő
2013. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A honlapjuk alapján is tájékozódj
2013. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szerintem ne a Németh Lászlót...

az iskola felszerelése, lehetőségei 5*-ös, de nem igazán tűnik jó sulinak, mogorva, mindenhonnan be vagy szabályozva, igazi katonaképző...


üdv, egy volt Kassákos :)

(ui: nem elitebb egyik sulinál sem...)

2013. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Tudom, hogy a kérdés már nem aktuális, de úgy érzem, meg kell védenem az NLG-t.

Abban teljesen igaza is van az utolsó válaszolónak, amit az iskola felszereltségéről és lehetőségeiről írt.

Viszont számomra az iskola nem tűnik sem barátságtalannak, sem mogorvának, katonaképzőnek meg még véletlenül sem nevezném, soha. (Senki nem akarja az embert megrendszabályozni, hogy megfeleljen bárki elvárásainak, nem ölik ki senkiből az egyéniséget és az életkedvet.) Én ennek pont az ellenkezőjét gondolom: negyedik éve járok az iskolába és sosem tapasztaltam, hogy bárki vagy bármi barátságtalan lett volna. A tanárok értik a dolgukat és normálisak, egy-kettő kifejezetten kedves érdekes ember.


Egy ember, aki igazán szereti és ajánlja az NLG-t ;)

2014. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyikbe ment?
2015. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszamenőleg is köszönöm mindenkinek a válaszát :) Végül a Babits-ot választottuk, azóta is ott van és nagyon tetszik neki.
2015. szept. 25. 18:52
 7/7 anonim válasza:
A negyedik hülyeségeket beszél.
2018. febr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!