Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a Kőbányai Szent...

Szerintetek a Kőbányai Szent László Gimnázium angol szaka, a speciális angol szaka, vagy a 13. kerületi Berzsenyi Daniel Gimnázium nyelvi szaka ( azon belül ott is az angol) a jobb? Véleményeket kérek :-) Milyen sorrendben lenne erdemes megjelolni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lászlós vagyok,ezért én mindenképpen azt javaslom:) szerintem jelöld az elsőnek, nagyon jó iskola!:)
2012. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia !

berzsenyis vagyok tehát egyértelműen a berzsenyit preferálom . a lászló sem rossz , de a berzsenyiben nagyon szervezett , nagyon jó diák élet van , a tanárok nagy többsége normális , a diákok pedig okosak , de az érdeklödésük nagyon szerte ágazó nem csak a tanulás létezik számukra . én humános vagy , de azt tudnod kell , hogy a berzsenyibe asszem csak 2-3 évente indítanak német szakot (ahol a német a fő nyelv . tehát minél elöbb kikéne találnod , hogy mit akarsz az angol mellett tanulni . ha érdekel valami írj nyugodtan privit .

u.i.: tudom a vége nagyon zavaros de kicsit fáradt vagyok .

2012. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit az előző válaszoló leírt, mint igaz a Lászlóra is. Nagyon jó a légkör, a közösségi élet és nagyon színes iskola. :) Anyanyelvi tanártól is tanulhatsz angolt, szerintem megéri ide járni.
2013. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!