Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi felnőtt korban?

Érettségi felnőtt korban?

Figyelt kérdés
szakmunkás diplomával rendelkezem, de érettségivel még nem, ezért munka mellett szeretnék érettségit tenni esti vagy levelező tagozaton. erre Szegeden van lehetőség? ha igen, hol?

2013. jan. 8. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Így elsőre ezt találtam:

[link]

2013. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de van vele célod?

Mert sajnos az érettségi mára teljesen presztízsét vesztette. Jó pár évvel ezelőtt még jelentett valamit, ha az ember érettségivel rendelkezett, ezért is lehetett sok álláshirdetésnél feltételként olvasni. Ma már szinte sehol nem lehet. Annyira lealacsonyították, hogy ma már bármelyik dilettáns megszerezheti - itt most nem rád gondolok, meg ne sértődj -, épp ezért önmagában semmit nem ér. Csak ha a továbbtanulás a célod.

Amúgy én még ezeket találtam az elsőn kívül:

[link]

2013. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*lealacsonyították az értékét
2013. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hogy mennyit ér az érettségi mindenesetre a tesóm 23 szerezte meg és egyből talált állást vele 160 ezres nettóval..pedig csak egy sima érettségi
2013. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23 évesen*
2013. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!