Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem? Nagyon hülyén hangzik? Pedig sajnos igaz.

Figyelt kérdés
Idén jelentkeztem egy középiskolába, aminek az egyik osztályába nem vettek fel, hanem csak a másikba, de most ahogy kezdtem az éve lején, nagyon nem tetszik. Feltűnt, hogy a másik osztályba, ahova menni , velem azonos pontút felvettek! (teljesen azonos). Teljesen el vagyok keseredve. Át szeretnék menni abba a másik, igaz nagyon sokan vannak, nem tudom mit kellene tennem ? Még azt sem tudom a szüleimnek mit mondjak ? Szerintetek ?
2013. szept. 25. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Idén jelentkeztem egy középiskolába, aminek az egyik osztályába nem vettek fel, hanem csak a másikba, de most ahogy kezdtem az éve elején, nagyon nem tetszik. Feltűnt, hogy a másik osztályba, ahova menni akartam , velem azonos pontút felvettek! (teljesen azonos). Teljesen el vagyok keseredve. Át szeretnék menni abba a másik, igaz nagyon sokan vannak, nem tudom mit kellene tennem ? Még azt sem tudom a szüleimnek mit mondjak ? Szerintetek ?
2013. szept. 25. 22:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel sokan vannak a másik osztályba, talán így osztották el a diákokat. pechedre te a rossz osztályba kerültél. Nem hiszem hogy át tesznek a másik osztályba, végül is ugyanazt fogod tanulni csak más osztályban vagy.
2013. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miben más az az osztály, amibe mennél attól az osztálytól, ahol vagy?
2013. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen más ! Ez egy sima négyosztályos szakközépiskolai osztály, az pedig egy ötéves, és ők végig két nyelvet fognak tanulni itt meg csak egyet. Ja, és fontos, hogy ott még szakmacsoportot sem kellett választani, majd jövőre.
2013. szept. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!