Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos,2 kérdésem lenne.8.osztályos vagyok,és ugye továbbtanulás..nekem semmi elképzelésem nincs azzal szembe,hogy mi szeretnék lenni a késöbbiekben,ezért egy gimnáziumba mennék. Viszont az eddigi tanulmányi eredményeim(5;6;7) nem valami fényesek. (7.esben van 2db kettes is...) Ez többnyire annak köszönhető,hogy rossz társaságba keveredtem..Ha most 8.félévig belehúznék(mivel ha akarok,tudok) az már semmit sem számítana? És Szombathely környékén valami suli,ahova ilyen jegyekkel felvennének?(többnyire az angol után érdeklődöm)A másik kérdésem pedig az lenne,hogy mit kezdjek a szüleimmel? Kőszegre szeretnének küldeni Evangélikus iskolába,mert attól félnek,hogy elcsatangolok (?) Szombathelyen..

2013. szept. 25. 23:28
 1/1 anonim válasza:

Ez miatt ne aggódj.Oda mész ahova felvesznek elmész 1-2 napot abba a suliba

utána pedig elmész egy gimibe anyukáddal az igazgatóhoz hogy neked nagyon nem tetszik az a suli ahavá jársz stb..

és figyekd meg felvesznek

2 éve ugyan ez volt velem is

én hülye vagyok mindenhez:D engem a puskásba vettek fel amiről ugy tudjuk hogy nem a legerősebb suli..:D nem tetszett igy 2 nap után elmentünk a kdg-be az igazgatohoz és felvett emelt angol-infora és stabil 3-4es vagyok..meg még felvételiznem sem kellett.

ajánlom a kdg-t a tanárok nagyon jok:DD

remélem segitettem

2013. szept. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!