Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 16+! Ti hova jartok/jartatok...

16+! Ti hova jartok/jartatok gimibe? Mondanatok par szot a sulirol? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Felveteli elott allok, es erdekelne, hogy Ti hova jartatok. Barmilyen velemenyt szivesen fogadok a sulirol, de legfokepp az erdekelne, hogy milyenek voltak a tanarok es a kozosseg. Elore is koszi:) 14/L

Ja, kort es nemet is irjatok lecci.


2013. szept. 26. 19:07
 1/1 anonim válasza:

Én most éppen Ceglédre, a Kossuth Lajos Gimnáziumba járok,és nagyon szeretem! Igaz, kemény suli, és sokat kell tanulni, de amúgy nagyon jó, mert rengeteg program van év közben, és a szomszéd sulis ismerőseim is irigyelnek, hogy nekik soha nincs semmi. Ilyenek vannak, mint pl. gólyanap, Christmas Party (angol nyelvű vetélkedő), Fasching (német nyelvű farsang), egész napos sportnap (nem kötelező), sportnap, Éneklő osztályok versenye, diák diri választás (megyéket lehet indítani, egy hónapos programok, végén fordított nap)... szünetekben szól a rádió, és lehet rádiót indítani

A tanárokkal meg vagyok elégedve. Sokat követelnek, de csak azt, amit meg is beszéltünk órán, Jó suli, szeretek oda járni.

Délutáni tevékenységek is vannak. Pl. énekkar, rajzszakkör, orosz nyelvtanulási lehetőség, kézilabda, foci, szertorna.....

Amúgy szerintem add meg, hogy melyik környékre szeretnél menni, mert ha mondjuk Vas megyében laksz, akkor kárnak írok itt neked Ceglédről, mert az elég messze van.

2013. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!